Fotoobraz na płótnie – idealny prezent na imieniny

Moda na spersonalizowane prezenty zda się nie kończyć. Pozdrowienia znad morza z własnym portretem stają się normą. Podobnie jak przywożone z każdych wakacji kubki i koszulki z nadrukiem.

WYJĄTKOWY PREZENT NA IMIENINY

Wybór prezentu dla bliskiej osoby wcale nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać. Nie zawsze udaje się trafić w gust i upodobania, a chyba każdy zna uczucie zawodu z upominku, który nie spełnia oczekiwań.

Personalizacja prezentu jest tu doskonałym rozwiązaniem. Można zamówić kubek z ulubionym cytatem, T-shirt z imieniem lub inną drobnostkę. Ukochaną osobę ucieszy zapewne wspólne zdjęcie z romantycznej kolacji we dwoje uwiecznione na fotoobrazie na płótnie. Koleżanka z przyjemnością popatrzy w zimowe wieczory na wspólne zdjęcie z wakacyjnej eskapady, a dziadkowie będą z łezką w oku patrzeć na ukochane wnuczęta.

Obraz drukowany na płótnie z powodzeniem zastąpi kiczowate reprodukcje, jakie jeszcze niedawno można było spotkać w wielu domach, obok wyśmiewanych w dowcipach jednakowych meblościanek na wysoki połysk. Teraz, gdy mieszkania stają się coraz bardziej zindywidualizowane, nabierają osobistego charakteru, fotoobraz na płótnie staje się świetnym dopełnieniem współczesnego wnętrza.

JAKI FOTOOBRAZ I ZA ILE

Fotoobraz na płótnie można zamówić w wielu różnych wariantach: kwadratowe, prostokątne w proporcjach 2 x 3 i 3×4 oraz panoramiczne.

Prostokątne zdjęcie o wymiarach 30 x 40 cm zamówimy już za około 20 zł, za metrowy obraz zapłacimy ponad 100 zł. Dziecięcy portret dla babci najlepiej będzie się prezentować w wersji kwadratowej i tu najmniejsze zdjęcia: 20×20 cm kosztuje 16 – 20 zł. Ulubiony pejzaż dla szefa dobrze prezentować będzie się w wersji panoramicznej.

Taki upominek wyniesie nas od 20 do nawet 200 zł, w zależności od wielkości zdjęcia.

NIEDROGO I NIEBANALNIE

Jak widać obraz drukowany na płótnie jest uniwersalnym prezentem na imieniny zarówno dla osoby bardzo bliskiej, jak i znajomego czy kolegi z pracy. Dzięki personalizacji prezent nabiera dodatkowego znaczenia i już za niewielką kwotę można sprezentować coś wyjątkowego i niebanalnego.

fotoobraz na płótnie

Related posts

Leave a Comment

19 + thirteen =