Na co zwrócić uwagę, wybierając miejsce na szkolenie?

W trosce o rozwój firmy oraz jej harmonijne działanie właściciele przedsiębiorstw podejmują szereg działań dodatkowych, mających na celu usprawnienie wykonywanych przez pracowników zadań. Jednym z coraz powszechniejszych rozwiązań tego rodzaju jest przeprowadzenie w firmie szkolenia wewnętrznego. Gdzie takie szkolenie powinno się odbyć, aby w pełni wykorzystać jego potencjał?

Dogodna lokalizacja i infrastruktura dla większych grup

Odpowiednie miejsce szkoleniowe oznacza przede wszystkim wybór optymalnie położonego ośrodka szkoleniowego. Dobrym pomysłem wydaje się wynajęcie sali konferencyjnej bądź szkoleniowej w centrum dużego miasta, co pozwoli uczestnikom szkolenia na bardziej kreatywne spożytkowanie czasu wolnego oraz stymulujący wypoczynek poprzez uczestnictwo w kulturze. 

Istotny jest także rozmiar sali szkoleniowej – musi on pozwalać nie tylko na prowadzenie wykładu, ale i na różnego rodzaju zajęcia w grupach. Liczy się to szczególnie w przypadku popularnych w ostatnich latach warsztatów pracy z ciałem, stosowanych przez wiele korporacji do walki ze stresem pracowniczym. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona we wszelkiego rodzaju sprzęty, ułatwiające prowadzenie szkoleń, lub powinna przynajmniej posiadać możliwość ich wypożyczenia. 

Szkolenia w dużych miastach Polski – jaki ośrodek?

Niezależnie od tego, czy miejscem planowanego szkolenia będzie Warszawa, Kraków czy Wrocław, godną uwagi ofertę w zakresie usług tego rodzaju prezentują punkty sieci AMW Hotele. Hotele takie, jak krakowski Hotel Royal czy też stołeczny Hotel Belwederski oferują firmom pełen zakres możliwości koniecznych do prowadzenia skutecznych szkoleń. 

Są przy tym zlokalizowane w samych centrach miast, co umożliwia pracownikom zarówno szeroki wybór restauracji, jak i relaks po dniu wypełnionym wyczerpującą pracą w grupie. Sieć AMW Hotele znana jest z wielu udanych projektów, jakie we współpracy z personelem hotelowym przeprowadzili w jej ośrodkach właściciele przedsiębiorstw z różnych branż, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Related posts

Leave a Comment

12 + seven =