Obraz drukowany na płótnie- dodaj charakteru swojemu mieszkaniu!

Nie tylko meble czy kolory ścian wpływają na charakter całej aranżacji wnętrza. Również stylowe dodatki mogą przyciągać uwagę i czynić pomieszczenie oryginalnym i nietuzinkowym. Pozwalają podkreślić klimat wnętrza oraz dodać mu personalnego charakteru. Jednym z takich ciekawych dodatków są obrazy drukowane na płótnie.

To nowoczesny sposób na niedrogie zmiany aranżacyjne. Mnogość wyboru wzorów takich obrazów sprawia, że każdy, niezależnie od smaku znajdzie coś dla siebie.

Jaki obraz na płótnie wybrać?

Aranżacja wnętrz za pomocą obrazów drukowanych na płótnie to prosty sposób na to, by podkreślić dany styl wnętrzarski. Na przykład do bardzo popularnego obecnie stylu skandynawskiego, będzie pasował obraz w kolorystyce bieli, szarości, czerni lub z elementami drewna. Z kolei wnętrze bliższe tradycyjnej klasyce, zostanie bardzo dobrze podkreślone kolorami, które będą stanowiły kontrast dla ściany.

Na przykład, jeżeli ściana została pomalowana na beżowo, obraz może zawierać elementy mocnej czerwieni. We wnętrzach etno można się pokusić o bardziej szalone i odważne zestawienie, na przykład fioletowej ściany z obrazem w pomarańczowych barwach. Jeżeli zaś całość ma zostać zachowana w jednej naturalnej tonacji, dodatek do piaskowej ściany może być utrzymany w kolorach ziemi. Wystarczy tylko w firmie, jaką jest na drukarnia obrazów, wybrać zdjęcie, które ma się znaleźć na płótnie.

Może to być miasto, pejzaż, zwierzę czy abstrakcja lub prosta grafika. Wiele drukarni obrazów oferuje również usługę przeniesienia na płótno zdjęcia, przedstawiającego coś osobistego dla osoby zamawiającej. Wystarczy tylko przesłać na adres e-mail drukarni fotografię w pożądanej rozdzielczości, a zostanie z niej stworzony obraz dowolnych rozmiarów. Będzie pasować on do każdej aranżacji ze względu na brak ramy, czyli oszczędną formę, która nie konkuruje z innymi dodatkami. Obrazy drukowane na płótnie zazwyczaj są wyposażone także w niezbędne elementy, które pozwalają je powiesić. Można to uczynić na stałe lub czasowo za pomocą specjalnej taśmy montażowej.

Related posts

Leave a Comment

4 − one =