Pałac – czy to dobre miejsce na wesele?

Pary organizujące wesele starają się być oryginalne, dlatego coraz chętniej wynajmują – zamiast klasycznych domów weselnych – pałace, zamki, dwory czy zabytkowe posiadłości. Bez wątpienia to szansa na zorganizowanie ciekawej i oryginalnej zabawy. Gdy przyjrzymy się bliżej rynkowi weselnemu zauważymy, że coraz częściej w ofertach pojawia się możliwość organizacji zabawy weselnej w pałacu. Czy to dobre rozwiązanie?

Bez wątpienia oryginalne, ale przed podjęciem decyzji warto bliżej przyjrzeć się nieruchomości, dowiedzieć o ewentualnych przeszkodach i porównać ofertę z innymi. Podobnych miejsc jest coraz więcej, dlatego można dobrać coś idealnie pod siebie – żeby było blisko miejsca zamieszania, żeby dojazd był dobry, żeby łatwo dało się zgrać wszystkie niezbędne szczegóły. Na pewno jednak jest to ciekawa alternatywa wobec domów weselnych, które często nie spełniają norm postawionych przez bardziej wymagających klientów. Wesele w pałacu będzie bez wątpienia atrakcją zarówno dla paty młodej, jak i zaproszonych gości.

Niepowtarzalny klimat

Pałace do często budynki ogromnych rozmiarów, zabytkowe. Dlatego właśnie są miejscami ciekawymi i nadającymi się na wesele. Pozwalają na stworzenie wyjątkowego klimatu, a dodatkowo są atrakcyjne wizualnie. Oczywiście właściciele takich nieruchomości dbają o to, żeby wnętrze było wygodne do zorganizowania tego typu zabawy, dlatego znajdują się tam wszystkie udogodnienia. Najważniejsza jest oczywiście duża sala, gdzie będzie można pomieścić gości, a także bawić się do samego rana. Często pałace posiadają od kilku do kilkunastu pokoi, które można wynająć i umieścić w nich przyjezdnych gości. To kolejne udogodnienie, które sprawia, że pałac staje się wymarzonym miejscem każdego, kto organizuje wesele.

Detale mają znaczenie

Jeśli więc zdecydujemy się na ślub w pałacu, powinniśmy dokładni przeszukać rynek. Ofert jest sporo, ale na pewno nie wszystkie będą spełniały nasze oczekiwania, ponieważ często pałac niesie za sobą ograniczenia dotyczące liczby gości, cateringu czy miejsc noclegowych. Przed podjęciem decyzji należy również osobiście udać się na miejsce, które wybraliśmy i sprawdzić, czy wszystko jest zgodne z opisem, który przeczytaliśmy. Dogadanie szczegółów osobiście jest również ważne, ponieważ można dowiedzieć się wszystkiego, co jest akurat dla nas ważne. Jedno to ciekawe miejsce na wesele, a drugie – rozsądna i mądra organizacja, która wymaga dopięcia wszystkich szczegółów. Nikt nie chce, żeby na kilka dni przed ślubem pojawiały się jakieś problemy z lokalem.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Pałacu Domaniowskiego na stronie: http://palacdomaniowski.pl/

Related posts