Wielkanocna oferta w hotelowych restauracjach

Według wierzenia katolickiego Wielkanoc to najważniejsze święto w roku. Wszyscy wówczas w rodzinnym towarzystwie celebrują ten niezwykły czas. Mówi się, że nie jest to wydarzenie otoczone tak magiczną atmosferą jak Boże Narodzenie. Być może właśnie dlatego tyle osób decyduje się na to, aby te kilka dni spędzić poza domem.

Hotelarze potrafią doskonale to wykorzystać

Okazuje się, że branża hotelarska w Polsce rozwinięta jest na bardzo wysokim poziomie. To sprawia, że zarówno w okresie Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocy przygotowuje się mnóstwo ofert dedykowanych do osób decydujących się spędzić te święta hotelu.

Co jednak można znaleźć w ofertach?

Pomijamy tu oczywiście kwestie noclegowe. Skupimy się na atrakcjach, jakie przygotowują dla swoich gości obiekty hotelowe a tych naprawdę jest mnóstwo.

 • Dla dorosłych
  • Wykwintny obiad w romantycznym klimacie z całą pewnością pozwoli nieco się rozluźnić i zregenerować siły utracone przy wykonywaniu codziennych obowiązków domowych i zawodowych. Ponadto Ci najstarsi klienci hoteli mogą liczyć na profesjonalną obsługę, która wyręczy ich we wszystkich zadaniach, jakie w domu trzeba byłoby wykonać samodzielnie.
 • Dla dzieci
  • Wielkanoc kojarz się z atrakcjami przede wszystkim dla najmłodszych i przeglądając oferty hotelarzy znaleźliśmy mnóstwo rozrywek dedykowanych właśnie dzieciom.
  • Oto tylko część z nich:
   • Zabawy – na przykład poszukiwanie Wielkanocnego Zajączka. Jest to pomysł w dużej mierze zaczerpnięty z planów przedszkolnych. Animatorzy zatrudniani na czas świąt w obiektach hotelowych dokładnie przygotowują cały koncept przedsięwzięcia. Mają przy tym na względzie fakt, aby najmłodsi mogli z tej zabawy wynieść jakieś edukacyjne korzyści – nauka współpracy z grupą to tylko część z nich.
   • Malowanie wielkanocnych pisanek – zarówno na prawdziwych jajkach, jak i na wydmuszkach, czy jajkach wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzieci wspólnie z animatorami mogą stworzyć prawdziwe, małe dzieła sztuki. Oczywiście chcąc malować na wydmuszkach najpierw trzeba je wykonać a to, jak się okazuje, wcale nie jest proste zadanie.
   • Zajęcia w grupach – to ciekawy pomysł przede wszystkim dla jedynaków, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu okazji, aby sprawdzić się w zabawach zintegrowanych. Rodzice powinni wykorzystywać takie możliwości jak najczęściej, ponieważ okazuje się, że to naprawdę może być świetna szkoła życia.

Im więcej ofert na rynku hotelowym, tym więcej kreatywnych pomysłów można tam znaleźć. Okazuje się, że rosnąca konkurencyjność zmusza przedsiębiorców do szukania nowych rozwiązań, które przekonałyby klientów do skorzystania właśnie z konkretnej oferty. Jest to duży ukłon w stronę gości, którym ewidentnie chce się zapewnić jak najlepsze warunki, mimo faktu, że wcale nie jest to tak proste.

Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt Wielkanocnych poza domem wydawało się być skrajną fanaberią ludzi z wyższych sfer. Dziś jest to całkowicie naturalne i takie wyjazdy nikogo nie dziwią – a wręcz przeciwnie, wzbudzają aprobatę. W tym miejscu chcę polecić Pałać Domaniowski który w swojej szerokiej ofercie posiada także możliwość spędzenia tam świąt Wielkiej nocy:  palacdomaniowski.pl/wielkanoc-w-hotelu

Related posts