Kruszywo pod podjazd – co wybrać?

Podjazd przed domem to nie tylko niezwykle użyteczny, wydzielony teren, lecz również w wielu przypadkach element ozdobny. Nie bez powodu wiec, kruszywo pod podjazd musi spełniać odpowiednie warunki, bo tylko odpowiednio dobrane spełni się w tego typu miejscach.

Kruszywo pod podjazd

Podjazd z kruszywa to rozwiązanie ekonomiczne, estetyczne i do tego ekologiczne. Warto zainwestować w odpowiednie kruszywo, ponieważ zauważymy, że potrafi ono doskonale chronić podjazd i to w każdych warunkach atmosferycznych. Najlepsze kruszywo pod podjazd to takie, które łatwo da się układać warstwami, od najgrubszych do najdrobniejszych ziaren. Najlepszy skład kruszywa to wszelkiego rodzaju tłucznie, klińce, i grysy, ponieważ tylko takie kruszywo dobrze się klinuje. Jeżeli zależy nam na dokładnym wypełnieniu wszystkich szczelin, wówczas doskonale spełni się frakcja drobna (mieszanka kamienna tzw. zerowa).

Najlepsze kruszywo

Kupując kruszywo na podjazd na składzie, mamy do wyboru kilka jego rodzajów: kamień (60-120 mm), tłuczeń (31-63 mm) lub mieszankę kamienną (0-63 mm). Ponadto decydując się na mieszankę kamienną, możemy jeszcze wybierać w jej ziarnistości (mieszanka kamienna 0-16 mm, 0-31 mm, 4-31 mm). Na podjazd doskonale nadają się również grysy (2-8 mm, 5-11 mm, 8-16 mm). Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą zakupić doskonałe jakościowo kruszywo na podjazd ze składu Podolski-kruszywa. Oferta kruszyw obejmuje różne rodzaje kruszywa, kamienie ozdobne i wiele innych, a wszystko w dobrej jakości i w przystępnej cenie (cenie na każdą kieszeń).

Przygotowując podjazd, możemy też zdecydować o jego kolorze. Tu na topie są równego rodzaju grysy porfirowe, które charakteryzują się barwami w zakresie brązowo-różowym, dolomitowe (mające odcienie popielato-żółte), czy wapienie, które charakteryzują się szaro-niebieskim zabarwieniem. Co więcej, w ofercie Podolski-kruszywa, dostępne są również grysy ozdobne w wielu pięknych kolorach, tak więc każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Related posts

Leave a Comment

dwa × trzy =