Upominek dla Twoich gości weselnych

Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Wszystko musi być idealnie. Od miesięcy planujesz uroczystość. Dbasz o najdrobniejsze szczegóły: kwiaty, dekoracje, jedzenie i napoje. Poświęcasz dużo uwagi swoim gościom, trzeba przecież dopilnować, by ciocia Helena nie siedziała zbyt blisko Stefana, bo znowu będą się kłócić. Rodzice muszą mieć honorowe miejsce, a młode pokolenie najlepiej usadzić razem. Goście weselni są niezwykle ważni. Bez nich nie byłoby przecież dobrej zabawy. Jak podziękować im za ich obecność?

Weselne ciasteczka w okropnym, plastikowym opakowaniu? To zbyt standardowe. Wódka weselna? Jej nigdy za wiele, ale czy posłuży wszystkim członkom rodziny? Raczej nie. Coraz głośniej o nowej, interesującej formie upominków dla gości. Czekoladowa poczta to zdecydowanie świetny pomysł. Czekoladki z napisem są bardzo uroczym prezentem. Są małe, ładne i zmieszczą się do eleganckiej torebki lub do kieszeni garnituru. Najlepiej postawić na neutralne napisy. Wiadomość powinna sprawiać przyjemność czytającemu, ale być krótka.

Ciekawy pomysł to słodka wiadomość w formie wróżby. Podobnie jak w chińskich ciasteczkach z wróżbą, można zawrzeć zabawną lub motywującą przepowiednię. Warto pamiętać, by była ona pozytywna. Dołączenie do wróżby szczęśliwych numerów może stanowić kolejny, miły element. Dobrze byłoby zadbać, aby rodzaj czekoladek był jak najbardziej uniwersalny. Cukierek z alkoholowym nadzieniem może być smaczny dla dorosłych, ale młodsi goście raczej nie będą mogli skorzystać z upominku. Natomiast waniliowy lub karmelowy krem w środku ucieszy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Innym i jednocześnie najbardziej ekskluzywnym rodzajem czekoladowego upominku będzie wykorzystanie pralin ułożonych w wybraną przez nas słodką wiadomość. Taki rodzaj prezentu możemy dowolnie spersonalizować i obdarować nim wybranych gości. Takie personalizowane czekoladki znajdziesz na stronie Sweet Message.

Czekoladowa poczta to pomysł najciekawszy ze wszystkich. Pyszna czekoladka ucieszy rodzinę, a w dodatku tajemnicza wiadomość rozbawi, albo da nadzieję. Taka słodka wiadomość pozostanie w pamięci obdarowanego znacznie dłużej niż jakikolwiek inny prezent. Ładne opakowanie ucieszy oczy gościa, a czekoladka jego podniebienie. Nie zapominajmy, że znana wszystkim mądrość mówi: przez żołądek do serca!

Related posts