Transport osób do Zakopanego. Z czyjej usługi skorzystać?

Zakopane to miejsce o wyjątkowej lokalizacji, cechujące się przepięknymi górskimi widokami. To stolica Tatr, najwyższego pasma górskiego w łańcuchu Karpat. Zarówno latem, jak i zimą można tam cieszyć się z wielu atrakcji. Dlatego też, co roku przybywa turystów chcących poczuć ten wyjątkowy górski klimat.

Co warto zwiedzić w Zakopanem?

Atrakcji w Zakopanem jest całe mnóstwo, jeśli chce się poczuć górski klimat warto wybrać się na Kasprowy Wierch (także kolejką linową), na Gubałówkę, Dolinę Kościeliska, na Morskie Oko, czy na Giewont. Oprócz widoków górskich można także odwiedzić Największą Papugarnię Egzotyczne Zakopane, Myszogród, Muzeum Tatrzańskie, Muzeum Stylu Zakopiańskiego oraz kościoły (np. Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej) i sanktuaria (np. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej). Jeśli jednak chcemy aktywnie spędzić czas można wybrać się do Aqua parku, parków liniowych, latem- zjechać ze skoczni narciarskiej Wielka Krokiew oraz zjeżdżalni Góralski Ślizg. Zakopane słynie także z Krupówek – to deptak, po którym miło się spaceruje, podziwia okoliczne zabudowania. Z pewnością warto wybrać się w to wyjątkowe miejsce.

Jak dojechać do Zakopanego?

W przypadku osób indywidualnych można oczywiście skorzystać z samochodu. Należy jednak wcześniej się zorientować, gdzie można go zaparkować. To wbrew pozorom może być trudne, turystów szybciej przybywa, niż miejsc parkingowych. Przed podróżą w góry w okresie zimowym warto zaopatrzyć się w łańcuchy. Standardowe auto pomieści 5 osób, a co gdy planujemy podróż większą grupą? Warto zapoznać się z firmami, które prowadzą usługę przewozu osób. Jedną z nich jest firma przewozowa ComfortClass, która dysponuje autokarami o różnej pojemności. Dobrym rozwiązaniem jest wynajem busa do 8 osób lub większego do nawet 22 osób. Największy dostępny autokar przewiezie nawet 70 osób. Firma przewozowa ComfortClass gwarantuje bezpieczny transport osób do Zakopanego, dzięki najwyższej jakości autobusom. Istnieje możliwość zamówienia autobusu 24/7, a przewóz odbywa się w systemie DOOR-to-DOOR.

Related posts

Leave a Comment

13 + 16 =