Gdzie zjeść rodzinną kolację w Krakowie?

Kraków to nie tylko dawna stolica Polski pełna zabytków i urokliwych zakątków, ale także miasto z dużą liczbą klimatycznych restauracji oferujących pyszne dania z różnych stron świata. Restauracje w Krakowie to idealne miejsca na kolację z lampką wina w gronie najbliższych Ci osób.

Przechadzając się krakowskimi uliczkami warto wstąpić na kolację do jednej z poniższych restauracji, w zależności od tego na jaką kuchnię mamy ochotę danego dnia. My w szczególności polecamy trzy restauracje w Krakowie, które skradły nasze podniebienia i cieszą się dobrą opinią wśród odwiedzających ich klientów. Tymi restauracjami są:

  1. Restauracja pod Baranem, serwująca dania z kuchni polskiej z akcentami kuchni europejskiej. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju zupy (flaki, rosół, barszcz czerwony, zupę rybną, cebulową), dania z wołowiny, drobiu, jagnięciny, dziczyzny, cielęciny oraz szeroki wybór deserów.
  2. Restauracja Padre, oferująca kuchnię śródziemnomorską w szczególności ryby i owce morza oraz sery.
  3. Restauracja pod Norenami, oferująca kuchnię azjatycką, czyli kuchnię wegetariańsko – wegańską.

Najlepsza restauracja w Krakowie

Szczególną uwagę chcemy poświęcić Restauracji pod Baranem, która wydaje się być najlepszą restauracją w Krakowie spośród serwujących dania z kuchni polskiej. Restauracja pod Baranem będzie idealna dla osób, które cenią sobie smak kuchni polskiej oraz obcokrajowców, którzy chcą poznać kuchnię polską od jak najlepszej strony. Restauracja posiada klimatyczne, kameralne, pełne domowego ciepła sale. Podczas kolacji będą Państwa obsługiwać profesjonalni i z dużym doświadczeniem kelnerzy, którzy zadbają o to, by odwiedzający ją goście poczuli się jak u siebie w domu. Jako że Restauracja pod Baranem działa na rynku krakowskim od 1997 (dwadzieścia jeden lat) można z całą pewnością stwierdzić, że musi cieszyć się uznaniem klientów, skoro przetrwała na rynku gastronomicznym tyle lat, co tylko dodatkowo potwierdza, że jakość serwowanych w restauracji dań jest na najwyższym poziomie.

Related posts

Leave a Comment

5 − dwa =