Interesujące kursy dla położnych

Kursy dla położnych cieszą się olbrzymią popularnością, gdyż w Polsce z roku na rok przybywa pań, które uprawiają ten niezwykle wyjątkowy zawód. Wiele z nich chętnie uczestniczy w różnorodnych szkoleniach i kursach, które pozwalają poszerzyć swoje umiejętności. Na jakie kursy dla położonych można zapisać się w tym roku? Gdzie ich szukać?

Kurs BeBo® I podstawowy w Warszawie

Ten kurs zdecydowanie cieszy się największym powodzeniem. Jest on skierowany dla położnych, które dopiero co zaczęły swoją przygodę z tym zawodem, jak i dla pań zaawansowanych, które chciałyby poznać nowinki, które pojawiły się w ostatnich latach w tej branży. Kurs, który odbywa się w Warszawie będzie odpowiedni także dla pań, które ukończyły odpowiednie studia, lecz jeszcze nie pracują w zawodzie. Będzie to bowiem dla nich świetna okazja, by nabyć wiele cennych informacji, które na pewno przydadzą im się w pracy. Na takim kursie panie poznają nie tylko sporo istotnych informacji dotyczących pracy z ciężarną pacjentką, ale także nauczą się praktycznych ćwiczeń.

Kurs BeBo® II w Krakowie

Ten trwający dwa dni kurs w Krakowie to także świetna okazja, by przypomnieć sobie wiele istotnych kwestii związanych z anatomią człowieka, fizjologią oraz psychiką. Podczas tego kursu panie będą mogły zagłębić się w kwestiach związanych z problemami zdrowotnymi ciężarnych (takich jak choćby: problemy z oddawaniem moczu, czy z opadaniem narządów). Instruktorzy nie zapomną również o zajęciach praktycznych, które w tej pracy są niezwykle ważne. Panie wyjdą z tego kursu bogatsze o cenną wiedzą, której próżno szukać w książkach i medycznych czasopismach.

Kurs BeBo® Fizjo specjalistyczny

Praca położnych często wiąże się z pracą fizjoterapeuty. Nic więc dziwnego, że w kursach dla położnych często i fizjoterapeuci szukają cennych inspiracji, które są niezbędne w ich pracy. Na kursie BeBo® Fizjo specjalistycznym panie dowiedzą się, jakie ćwiczenia polecać pacjentkom, które zmagają się z wieloma dolegliwościami w ciąży, jak i w okresie połogu.

Related posts

Leave a Comment

osiem + 17 =