Przepis na udany romantyczny weekend tylko we dwoje.

Zima dobiega końca. Jesteśmy zmęczenie panująca aurą. Marzymy o wiośnie, która nas zwodzi. Pojawia się i znika i pozostawia w nas uczucie zmęczenia. Do świąt Wielkanocnych jeszcze daleko, Walentynki już minęły i właściwie już o nich zapomnieliśmy. Zaczynamy marzyć o czymś co poprawiło by nam humor. Chcemy znów pobyć razem, a nie tylko zmagać się z dniem codziennym. A może tak wyjazd we dwoje?

Kilka dni tylko we dwoje. W pięknym otoczeniu, w pięknym, klimatycznym miejscu. Dając się rozpieszczać i ciesząc się romantycznym wyjazdem. Czas ukradziony codzienności tylko dla Was. Jak powinien wyglądać taki wyjazd?

Odpoczynek w hotelu, który znajduje się w urokliwym miejscu. Blisko zalewu Domaniowskiego. Magicznego miejsca pełnego ciszy, spokoju i uroku zalewu nazywanego Morzem Domaniowskim, gdzie w piękny dzień możesz popływać łodzią. Tu w ciszy i spokoju nacieszysz się piękną przyrodą. Przejdziesz się na spacer lub pojeździsz na rowerze. Obejrzysz wschód słońca. Zjesz romantyczna kolacje o zachodzie słońca. 

Hotel w pałacu, klimatycznym, eleganckim. Pełnym historii, cudownych wnętrz, które są uczta dla oczu i zmysłów. Hotel ze SPA, basenem i idealną, dyskretną obsługa. Masaż, który doda Ci witalności, poprawi nastrój. Basen, w którym wyciśniesz z siebie siódme poty lub popływasz delikatnie i leniwie. W zależności od nastroju. Następnie cały, długi i cudowny dzień w strefie Wellness, gdzie zadbają o Was profesjonaliści i przywrócą wam dobre samopoczucie delikatnymi, idealnymi dla ciała i ducha masażami. 

A wieczorem. Tylko Ty i On. Kolacja z lampką wina. Pyszne jedzenie. Świece. Nastrojowa muzyka. Cudowny, romantyczny czas tylko dla Was. Czas, w którym będziecie tylko dla siebie. Chwile, które spędzicie sami pozwalając się rozpieszczać obsłudze. Wrócą wspomnienia wszystkich cudownych chwil. Poczujecie te uczucia, które gubią nam się w pędzącej codzienności. Zwolnicie, zadbacie o siebie. 

Pałac Domaniowski to idealne miejsce na wyjazd we dwoje. Naładowanie baterii. Nacieszenie się swoim towarzystwem. Podgrzanie uczuć. Możliwość zatroszczenia się o siebie nawzajem. Cudowny odpoczynek i odzyskanie sił witalnych dzięki eleganckiej obsłudze i ofercie, która Was odpręży i zregeneruje Wasze ciała i umysły. Miejsce, które na długo pozostanie w Waszej pamięci. Miejsce do którego zapragniecie powrócić, by ponownie przeżyć chwilę zapomnienia, oderwania od rzeczywistości. Warto pielęgnować takie chwile. Dbać by było ich w naszym życiu jak najwięcej. Cieszyć się nimi i wspominać.

Related posts

Leave a Comment

4 × pięć =