Pielęgnacja stóp – jak w 30 dni doprowadzić je do stanu idealnego?

Stopy, choć bardzo często nie stanowią najważniejszego elementu naszego ciała przy codziennej pielęgnacji, to przed wakacjami budzimy się i z przerażeniem patrzymy na ich stan wizualny. Nie jest dobrze! Po zimie, naskórek jest gruby, twardy i ma nieestetyczny kolor, a kosmetyczka mówi, że przed nami ciężkie boje. Nie martw się! Nie może być przecież tak źle – zobacz, jak w 30 dni doprowadzić stopy do pięknego stanu! A jest to możliwe.

„Do naszej drogerii często zwracają się klientki z prośbą o pomoc przy dobraniu odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji stóp. Mówią, że są w bardzo złej kondycji i nie spodziewają się jakichkolwiek efektów, ale jak nie spróbują, to będą i tak żałować. Jednak my – doświadczone sprzedawczynie, doskonale wiemy od czego zacząć magiczną kurację i w mniej jak 30 dni, doprowadzić do stanu wręcz idealnego, bez ingerencji kosmetyczki i drogich zabiegów w salonach SPA!”

przekonuje Klaudia, która od trzech lat jest konsultantką w drogerii internetowej.

Jest w tym dużo prawdy – dobry plan to podstawa, a w sklepach dostępnych jest tyle produktów, że z łatwością w 30 dni można doprowadzić stopy do stanu używalności, bez drogich zabiegów i ingerencji kosmetologów. Jak tego dokonać?

Najpierw złuszczanie, regeneracja i nawilżanie

Zasada jest bardzo prosta i Klaudia kontynuuje swoje spostrzeżenia.

„Podstawowym problemem jest martwy naskórek, którego nie pozbywamy się przez okres zimowy. Nikt nie patrzy na stopy, więc my też nie zwracamy na nie zbyt wiele uwagi. Lądują na nich skarpetki, więc wszystko jest okey. Dlatego trzeba zacząć od złuszczania – pozbycia się tej dodatkowej warstwy, która jest nam do niczego potrzebna. Pumeks – jest to jakieś rozwiązanie, ale obecnie w sprzedaży znajdziemy wiele innych, ciekawych produktów, którymi pozbędziemy się tego naskórka. Po oczyszczeniu, trzeba postawić na głęboką regenerację, a następnie na nawilżenie, aby utrzymać ten cudowny efekt gładkich i pięknych stóp.”

Warto zatem dokładnie przeanalizować ofertę drogerii internetowej i wybrać takie produkty, które bez większych problemów doprowadzą nasze stopy do stanu idealnego. Warto również stosować różnego rodzaju peelingi – których zasada działania jest dokładnie taka sama, jak w przypadku tych na twarz. Gruboziarniste też doprowadzą do złuszczenia skóry i wygładzenia jej w miejscach, w których tego potrzebuje, a także pobudzi receptory do działania. W ten sposób spokojnie w 30 dni można osiągnąć spektakularne sukcesy!

Related posts

2 Thoughts to “Pielęgnacja stóp – jak w 30 dni doprowadzić je do stanu idealnego?”

  1. […] Zobacz także: Pielęgnacja stóp – jak w 30 dni doprowadzić je do stanu idealnego? […]

  2. […] Pielęgnacja stóp – jak w 30 dni doprowadzić je do stanu idealnego? […]

Comments are closed.